Praca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy znanego producenta farmaceutycznego, firmy FSP „GALENA”.

Jesteśmy jedną z najstarszych, polskich firm farmaceutycznych produkującą m.in. leki kardiologiczne oraz stosowane w leczeniu alergii. Stale rozszerzamy ofertę produktów i usług dla pacjentów. Kierujemy się zasadą: „Wszechstronność, Wiarygodność, Jakość”. Staramy się inwestować nie tylko w technologie, siłą naszej Firmy są ludzie ją tworzący.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowiska:

Pracownik Transportowy – Wydawca

Miejsce pracy: Wrocław ul. Dożynkowa 10 / Wrocław ul. Krucza 62.

Wymiar czasu pracy: pełny etat – godz. 6ºº-14ºº / godz. 7ºº-15ºº

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień / kompletacja materiałów wyjściowych wydawanych do produkcji;
  • weryfikacja przygotowanych zamówień pod kątem zgodności z zamówieniem;
  • przyjmowanie dostaw / wydawanie dostaw do odbiorcy;
  • kontrola stanów magazynowych i jakości dostaw;
  • przestrzeganie procedur wewnątrzzakładowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • dyspozycyjność;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (windows, excel, word);
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z polskim kapitałem
  • zdobycie doświadczenia w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę jednozmianową;
  • wolne weekendy
  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne (dostęp do opieki medycznej).
ROZWIŃ

PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNO-MEDYCZNY

W pełnym wymiarze godzin – umowa o pracę.

Poszukujemy Przedstawicieli Farmaceutyczno-Medycznych na teren całej Polski.  Przysyłając aplikację prosimy zaznaczyć jakiego województwa oferta dotyczy.

Oczekujemy:

  • Silnej motywacji
  • Uczciwości i zaangażowania
  • Pracowitości i systematyczności
  • Umiejętności budowania relacji i pozyskiwania nowych klientów
  • rocznego doświadczenia w sprzedaży, szczególnie w obszarze farmaceutyczno-medycznym
  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodu (prawo jazdy kat. B)
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Poczucia humoru

Oferujemy:

  • Pracę w zespole profesjonalistów i w przyjaznej atmosferze
  • Najwyższy standard GMP oferowanych produktów
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System bonusowy zależny od wyników
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy klasy GOLF VII
  • Pakiet medyczny
ROZWIŃ
Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FSP „GALENA", ul. Krucza 62, 53-411 Wrocław, KRS: 0000025219, NIP: 8960002953, REGON: 00040296800000, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym rekrutacji przyszłych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu internetowego www.galena.pl.
UA-52809527-1